Головна / Новини / Політика / Екс-глава Митної служби: Мене обіцяли випустити з тюрми, якщо я здам Тимошенко
Анатолій Макаренко
Анатолій Макаренко

Екс-глава Митної служби: Мене обіцяли випустити з тюрми, якщо я здам Тимошенко

«Мені написали 14 пунктів, які я мав виконати… Я послав»Екс-глава Державної митної служби України Анатолій Макаренко розказав у програмі «Гордон» про те, як його змушували «здати» Юлію Тимошенко в обмін на вихід із в’язниці.
Як відомо, Макаренко знаходився у в’язниці з червня 2010-го по липень 2011 року через «історію з оформленням газу» (Кримінальна справа щодо «газових угод з Росією в 2009 році»).За словами Макаренка, його «посадили по бєспрєдєлу» і в обмін за вихід на свободу змушували здати Тимошенко.

«Мені написали 14 пунктів, які я мав виконати… Я послав. Ухвалив таке рішення досить швидко і потім жодного разу не каявся», – сказав Макаренко.
Читайте також  Медвечук сдал Порошенко в прямом эфире: «Да, Порошенко сотрудничает с Россией и ведет бизнес» (ВИДЕО)

Вперше після цієї ситуації Макаренко зустрівся з Тимошенко за три дні після її виходу з в’язниці, у її кабінеті.

«Коли ми обнялися, Тимошенко пахла так само, як я після своєї відсидки. Прілий запах безнадії. Попри те, що вона – жінка і яскрава людина. Та золота клітка, у якій вона, як зараз кажуть, перебувала, – звичайна в’язниця. Цей запах я запам’ятав назавжди. І з Юрієм Віталійовичем Луценком ми про це якось говорили – що саме запах пам’ятаємо», – підкреслив Макаренко.

Залиште свій коментар