Ексчоловік зрадниці Ані Лорак Мурат пояснив, чому не виїхав з України: “Я люблю цю країну”

Ексчоловік зрадниці Ані Лорак Мурат пояснив, чому не виїхав з України: “Я люблю цю країну”

Мурат Налчаджиоглу від початку повномасштабного вторгнення РФ перебуває в Україні.

Ексчоловік співачки-зрадниці Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу відповів на запитання багатьох його друзів та близьких, чому він не поїхав з України.

Як відомо, Мурат є громадянином Туреччини, втім останні років 10 він мешкав та будував бізнес в Україні. З початком повномасштабного вторгнення Росії до нашої країни, Налчаджиоглу залишився тут.

“Мене дуже часто запитують близькі, родичі, друзі, а я їм відповідаю: а де я мушу бути? У нашої національності, в нашій релігії є слово таке стосовно де ти маєш бути. У нас говорять так: твоя батьківщина не де ти народився, а де ти живеш, де ти почуваєшся вільно, справжньою людиною і живеш з честю. Тому, я почуваюся тут саме такою людиною”, – пояснив Мурат.

Він також зізнався у коханні до України і наголосив, що йому не притаманно тікати з країни, у якій війна, де за мирних часів він почувався добре:
“Це не означає, мене всі тут знають, або я чимось займаюсь тут. Я люблю цю країну, тому я і тут. І бути тут за хороших часів, і коли щось не добре йде – тікати, їхати, це не мій стиль. Тому я тут і буду тут”, – сказав Налчаджиоглу.

Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу / Фото: facebook.com/AniLorak
Залиште свій коментар