Фантастичне завершення. Зоря на останніх хвилинах вириває перемогу в ЦСКА. ВІДЕО

Зоря після звитяги у Болгарії вдома приймала ЦСКА.

Як і в першому матчі, команди не порадували яскравою грою у стартові 45 хвилин гри. За тайм Зоря та ЦСКА створили лише один по-справжньому небезпечний момент! На 24 хвилині Фаворов після передачі Сайядманеша з флангу злету пробивав у дальній кут команди з Софії – Бусатту врятував гостей.

Після перерви малоатакувальна гра продовжилася.

Футболісти болгарського клубу були близькі до забитого м’яча на 66 хвилині. Хомченовський невдало зіграв біля власного штрафного майданчика і віддав пас прямо на суперника. Йомов таким подарунком скористався і відпасував на Кайседо, який з близької відстані переграв Мацапуру. Врятував господарів прапорець асистента рефері, який зафіксував офсайд у форварда ЦСКА.

Міг на 84 хвилині французький легіонер ЦСКА Бей. 7-мий номер гостей після передачі від Кері вийшов віч-на-віч з Мацапурою і пробив – м’яч влучив у сітку воріт з зовнішнього боку.

За свє марнотратство Зоря покарала знахабнілих гостей на 87 хвилині. Шахаб обікрав захиснка суперників, змістився до штрафного майданчика болгарського клубу і з-під ще одного оборонця пробив точно у кут воріт Бусатту – 1:0!

На останніх хвилинах гості кинулися виривати нічию і Зоря цим скористалася. Підопічні Скрипника перехопили м’яч і організували швидку контратаку, яку після передачі від Шахаба ударом вже у порожні ворота ЦСКА завершив Сайядманеш – 2:0!

Зоря у непростому матчі здобуває надважливу перемогу. Луганці продовжують боротьбу за вихід з групи Ліги конференцій.