Головна / Новини / Суспільство / Ганьба Росії на Євробаченні-2018: користувачі мережі шоковані виступом росіянки (Відео)

Ганьба Росії на Євробаченні-2018: користувачі мережі шоковані виступом росіянки (Відео)

Скандальна учасниця від Росії Юлія Самойлова, яка ще у 2017 році намагалась взяти участь в конкурсі, таки виступила на сцені в Лісабоні.

Однак вокалістці так і не вдалося потрапити до фіналу. Виступ Юлії Самойлової активно прокоментували користувачі мережі. Люди гостро розкритикували російську співачку.

Як відомо, Юлія Самойлова виступала під шостим номером в другому півфіналі, що відбувся 10 травня. Співачка представила пісню «I Will not Break». За підсумками голосування, Юлія Самойлова не отримала достатньої кількості голосів від журі та глядачів, тому покинула шоу за крок до фіналу.Дивіться виступ Юлії Самойлової з піснею I won’t Break у другому півфіналі Євробачення-2018: відео

Користувачі мережі гнівно розкритикували виступ Юлії Самойлової, зазначивши, що це була не просто поразка Росії на Євробаченні-2018, а ганьба.
Інші користувачі мережі були не менш гострі на слово. Люди звинувачували владу за політиканство на Євробаченні та спробі давити на жалість, та не оминули увагою і саму Юлію Самойлову, яка «прагнула здійснити свою мрію», але зганьбила Росію.

Однак знайшлись й такі, хто став на захист Юлії Самойлової. Варто зазначити, що таку позицію мало хто прийняв, а один користувач мережі відзначив, що всі гнівні відгуки надсилали виключно жителі Росії.

Залиште свій коментарLoading...