Головна / Новини / Економіка / Голод вже близько: найбільший в своїй сфері завод України закривається

Голод вже близько: найбільший в своїй сфері завод України закриваєтьсяБританська компанія ED&F Man, одна з найбільших у світі з торгівлі цукром, вирішила тимчасово зупинити роботу Засільського цукрового заводу в Миколаївській області, побоюючись виникнення надлишку цукру на українському ринку в короткостроковій перспективі.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.


При цьому сільськогосподарський підрозділ компанії переорієнтується на більш вигідні сьогодні ротаційні культури, такі як бобові.“Ми постійно стежимо за ринком і коли цукрові прогнози вкажуть на посилення місцевого ринку, ми повернемося до вирощування цукрових буряків і відновимо роботу цукрового заводу”, – зазначив регіональний менеджер ED&F Man Ukraine Ігор Бучацький.Компанія ED&F Man заснована у 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Є одним з найбільших постачальників продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж в 60 країнах світу. ED&F Man поставляє або обробляє сірий і білий цукор в більш ніж 40 країн світу.

Читайте також  Доходи ректорів українських вишів: опублікований топ-6 мільйонерів

За даними компанії, її річний дохід складає більше $10 млрд.


Компанія почала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. тонн продукції на рік.

За період роботи в Україні ED&F Man інвестувала в розвиток більше $150 млн. Серед її клієнтів в країні – компанії Coca-Сola, Сандора, Конті, Росинка, Первомайський молочно-консервний комбінат.

Залиште свій коментар