Головна / Новини / Політика / Головне за день: відставка Данилюка та останнє попередження Порошенка

Головне за день: відставка Данилюка та останнє попередження Порошенка

Прошу і сподіваюся: Порошенко зробив «останнє попередження» депутатам, без цього закону не буде допомоги

Президент Петро Порошенко закликає народних депутатів прийняти законопроект, без якого неможлива подальша допомога Україні з боку західних партнерів. Йдеться про законопроект, який стосується створення Антикорупційного суду. При цьому Порошенко просить прийняти поданий ним законопроект:
“Висловлюю дуже тверду надію, прохання, звертаюся до народних депутатів з тим, щоб найближчим часом проголосували і підтримали президентський законопроект про створення антикорупційного суду. І висловлюю надію, щоб, коли це станеться, ми до кінця поточного року в основному завершили процедури по створенню суду. Щоб уже в 2018 році антикорупційний суд запрацював”. Відзначимо, від закону про Антикорупційний суд залежить доля траншу МВФ.

Петр ПорошенкоВідставка Данилюка: хто замінить скандального міністра, «обезголовити» можуть ще одне відомство

6 червня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав подання на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка, він також закликає невідкладно призначити нового главу відомства. Про те, хто може замінити Данилюка не цій посаді повідомив журналіст Олександр Дубінський:

“Якщо врахувати, що зараз у владу просуваються люди з найближчого оточення Кононенка – я можу заздалегідь передбачити, що з високою часткою ймовірності на посаду міністра фінансів будуть рухати близького до Кононенко Ігоря Уманського (фактично подарував Фірташу 90 млн дол перед банкрутством банку” Надра “) . Ще одна персоналія з оточення Кононенка – це Віталій Ярема, яким хочуть замінити чинного главу СБУ Василя Грицака”.Це не підпал сухої трави: що насправді відбулося в Чорнобильській зоні

Версія про спалах сухої трави в рудому лісі Чорнобильської зони в результаті навмисного підпалу не підтвердилася. Про це заявив голова Держслужби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін. Відзначимо, що 5 червня Чечоткін повідомив, що на місці пожежі були знайдені факели.

“Версія не підтвердилася. Поки немає”, – сказав Чечоткін. Водночас Чечоткін зазначив, що розслідуванням займаються органи Національної поліції.

Читайте також  Російський військовий попросив політичного притулку в Україні

Росія не повернеться в G8: озвучені причини

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не бачить у майбутньому повернення до формату G8 за участю Російської Федерації. Меркель вважає рішення по виключенню Росії з G8 абсолютно правильним, так як анексія Криму суперечить всім міжнародним правилам. Разом з тим канцлер Німеччини впевнена, що продовжувати діалог з міжнародних питань з Росією все ж необхідно.

«Я – за переговори з Росією, але лише з урахуванням усіх наявних у нас з нею розбіжностей», – підкреслила Ангела Меркель.

порошенко, меркель, макрон

Газпром перейшов до погроз Нафтогазу: будуть проблеми

У Російській Федерації перейшли до погроз, кажуть, у «Нафтогазу» можуть виникнути проблеми з транзитом. Як заявив міністр енергетики Російської Федерації Олександр Новак, дії «Нафтогазу» про арешт зарубіжних активів «Газпрому» нібито кидають тінь на майбутнє відносин з Києвом з приводу майбутнього транзиту і поставок газу. У країні-агресора впевнені, що рішення Стокгольмського арбітражного суду має упереджений характер, і по двох конкретних контрактів, які між собою взаємопов’язані – на поставку газу і на транзит газу».

Залиште свій коментарLoading...