Головна / Новини / Політика / Гонтарева у всьому підозрює Коломойського: Гірше за кримінал

Гонтарева у всьому підозрює Коломойського: Гірше за кримінал

Екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарева в аварії, підпалі машини її невістки і підпалі її заміського будинку під Києвом підозрює олігарха Ігоря Коломойського.

Джерело: інтерв’ю Гонтаревої “Лівому берегу“.

Пряма мова: “У мене навіть немає сумнівів! Вся ця бригада, вони не просто травлять мене, але роблять це нахабно і ще кепкують. Той же Коломойський ходив на YES і розповідав, що я, мовляв, “обіцяв відправити за нею літак, а не машину””.


“Ці люди вже втратили людську гідність, вони гірше за кримінал – кримінал, як мінімум, дітей своїх ворогів не чіпає, а вони підпалюють моєї невістки автомобіль. Вони сміються в обличчя всій світовій спільноті. Історія з будинком – апофеоз”.

Читайте також  Жесткие решения президента остановили эскалацию российской агрессии, – эксперт

“Останній банк я закрила в 2015-му році, а зараз у нас 2019 й. Так що, може, у мене і багато, крім Коломойського, ворогів, але мені вони не відомі”.

Деталі: За словами Гонтаревої, її будинок ніколи не був застрахований, хоча після історії з машиною варто було про це задуматися.

Вона також додала, що її виписали з лікарні в Англії, забирав її чоловік. Однак де зараз перебуває  вона, її чоловік і інші члени сім’ї, Гонтарева казати не стала, оскільки вважає, що їм загрожує смертельна небезпека.

Залиште свій коментарLoading...