Головна / Новини / Політика / Гройсман: Я не боюся відставки, тиснути на мене не вийде

Гройсман: Я не боюся відставки, тиснути на мене не вийде

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не боїться відставки і готовий прозвітувати про роботу Кабміну перед парламентом у будь-який момент.Про це він сказав в ефірі “Свободи слова” на телеканалі ICTV, передає “Інтерфакс-Україна”.
“Якщо хтось хоче використовувати звіт уряду, який ми подали 15 лютого, проти нас, то він не повинен ховатися за маскою якогось там комбінатора, а вийти і сказати, що я, такий-то, вважаю, що ви повинні підняти питання про відставку уряду, якщо такий у когось є.Будь ласка, я готовий сьогодні відповісти і на це”, – підкреслив прем’єр.

Гройсман зазначив, що депутати з “Народного фронту” і БПП заявили, що позиції про відставку уряду у них сьогодні немає.
“Якщо у когось є, то виходьте і заявляйте – я буду готовий дати відповідь. І нехай мене всі почують: якщо хтось вважає, що такими методами на мене можна тиснути, то такі люди сильно помиляються. Я не боюся втратити свою посаду. Я ніколи не можу втратити свою честь”, – наголосив він.

Читайте також  Порошенко укрепляет госбезопасность, создавая независимую церковь в Украине, – эксперт

“Затримку зі звітом уряду Гройсман назвав “технічним питанням”, і сказав, що перенесення виступу в парламенті обумовлено відсутністю депутатів із декількох комітетів.

“І це не має значення, тому що я готовий звітувати завжди. Кожен квартал я в прямому ефірі звітую перед українським суспільством, зустрічаюся з експертами, які ставлять питання і дають свої поради. Я щотижня перебуваю в парламенті і відповідаю на питання депутатів”, – додав політик.

Залиште свій коментар