Головна / Новини / Суспільство / І туалет, і ковбаска – в “АТБ” українці натрапили на жахливу картину, дивитися натщесерце (фото)

І туалет, і ковбаска – в “АТБ” українці натрапили на жахливу картину, дивитися натщесерце (фото)

У Харкові сталася вельми неприємна ситуація в одному з супермаркетів “АТБ”. Покупці зіткнулися з дуже тривожною картиною. На прилавку з продуктами персонал магазину залишив відро, на якому білим по чорному написано – “Туалет”.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Telegram-каналу “Народний ревізор”.

"АТБ" в Харкові, Telegram-канал "Народний ревізор"
“АТБ” в Харкові, Telegram-канал “Народний ревізор”

“В цьому магазині просто огидно брати щось з полиць. Працівниця мила підлогу і поставила відро з написом “Туалет” просто на полицю, де лежать ковбасні вироби. #Харків, “АТБ” на Південному вокзалі.”, – пишуть автори посту.

Ситуація дійсно жахлива. Навіть незважаючи на паніку навколо коронавірусної інфекції, яка поширюється світом. Однак, це не привід забувати про елементарні правила гігієни. Адже на ринку в китайському Ухані, який називають джерелом covid-19, все і почалося з варварського недотримання санітарних норм.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Дитину змушували дивитися на це все: дівчинку цинічно принизили в школі перед всім класом, і на її місці може бути будь-хто