Головна / Новини / Ідем на рекорд: синоптики дали прогноз погоди в Україні до кінця лютого та на березень

Ідем на рекорд: синоптики дали прогноз погоди в Україні до кінця лютого та на березень

Загалом зима цьогоріч тепліша за середні показники.

Здається, що цьогорічний лютий – претендент на рекорд серед найтепліших зимових місяців. А ще у вересні синоптики прогнозували: “Зима буде теплішою, за кліматичну норму на 2 градуси. Середня температура становитиме +2…-3. Сніг чергуватиметься з дощами” – пише УНІАН .

І справді, у лютому денні температури фактично не опускалися нижче нуля. Та й дощів у лютому майже немає. Чи це вже весна – ТСН. Тиждень зібрав всі прогнози: метеорологічні й народні.


Тенденція до потепління продовжуватиметься. У понеділок, 18 лютого, сонце чергуватиметься  із хмарами всюди, крім Сходу. А з вівторка сяятиме всюди. Температура повітря на Заході найближчими днями триматиметься в межах 5-8 градусів тепла. На Півночі й у Центрі – +2…+4. На Півдні до +8. На Сході температура повітря підніметься лише на трішечки вище нуля – 0…+2.

Читайте також  Як захистити себе і уникнути "сафарі": інструкція для тих, хто йде на Марш рівності

Львівська бабачиха-віщунка Маруся наворожила початок весни із середини березня, на відміну від харківського Тимка, який напрогнозував весну аж на квітень. Але науковці кажуть: Марусині прогнози останні кілька років збувались. Тож їм вірити можна.

Та й народна прикмета це підтверджує. На Стрітення весна перемогла зиму. Весна, здається, вже на порозі.

Але не поспішайте ховати свої теплі речі далеко, бо в перші тижні березня синоптики ще обіцяють недовготривалі повернення зими зі снігом і морозами.

Залиште свій коментарLoading...