Головна / Новини / Суспільство / Ігор Кондратюк різко «проїхався» по жителях Донбасу: «Плювати, що вони думають! Насильно провести реінтеграцію! »

Ігор Кондратюк різко «проїхався» по жителях Донбасу: «Плювати, що вони думають! Насильно провести реінтеграцію! »

Ігор Кондратюк, відомий продюсер і шоумен, а також ведучий легендарної телепрограми «Караоке на Майдані» розповів про своє бачення вирішення проблеми реінтеграції Донбасу .

«Я прихильник дуже простої історії, яка насправді є складною – провести таку реінтеграцію насильно. З банальної причини – Донбас є українською територією, а бандитизму на окремо взятій ділянці української території, тим більше, пов’язаного з агресією Росії, просто не повинно існувати », – висловився він, пише Hyser .

Крім того, Кондратюк вважає, що думкою людей, що залишилися жити в тимчасово окупованих районах Донбасу, варто знехтувати.


«А що думають ті люди, які там живуть, мені абсолютно байдуже, навіть плювати на це. Якщо хтось із них не може реінтегруватися в український простір, свідомість, то немає ніяких моральних підстав утримувати цих людей в Україні. «Чемодан, вокзал, Ростов». Ця прекрасна фраза, до речі, працює і для тих українців, які «не хочуть жити в цьому українському срач» і їдуть в США. Чому у нас не переживають з приводу того, що робити з людьми, які виїжджають в Штати. Чому ми тоді стурбовані тими людьми, які тупо не «в’їхали», в якій саме країні вони виявилися в 1991 році? Причини полягають в тому, що там просто немає корінного народу Донбасу. Тому – або живи мовчки і слухай в навушниках Філіпа Кіркорова, плач і розчулюйся, приймаючи українські правила, або «до побачення» », – вважає він.

Читайте також  Штрафи та конфіскація майна: що загрожує водіям з початком роботи системи відеоспостереження

В кінцевому підсумку, Кондратюк думає, що жорстка реінтеграція Донбасу неминуча.

«Тому реінтеграція Донбасу буде жорсткою. Але вона буде. Тому що те, що відбувається, є надзвичайно грубим порушенням міжнародного права. Це агресія, на яку світ, зараз«жує соплі», але в кінці кінців буде змушений відреагувати. Інакше це шлях в нікуди, це шлях до того, що завтра Корсика буде незалежним островом », – підсумував він.

Залиште свій коментарLoading...