Головна / Новини / Політика / “Імперія повинна мати мотивацію”: у Росії кинули виклик США

“Імперія повинна мати мотивацію”: у Росії кинули виклик США

Політик Михайло Юр’єв переконує, що Росія є наддержавою, якій, за Божим задумом, судилося управляти іншими народами. За його словами, це навіть козир для Кремля, що Сполучені Штати їх демонізували.Таку заяву зробив російський політик Михайло Юр’єв у коментарі одній із пропагандистських радіостанцій.


“Чи розглядаю я Росію як колоніальну державу? Я розглядаю Росію як наддержаву. Колоніальна держава – та, яка підпорядковує собі та править народами, які вона вважає менш розвиненими. А наддержава, починаючи з Римської імперії, – це та, якій судилося, за Божим задумом, управляти всіма народами, включно з більш високорозвиненими, ніж вона сама”, – підкреслив він.

Читайте також  "Народи братські": Герман озвучила божевільну ідею про перейменування України

За його словами, те, що Сполучені Штати демонізували Росію, пішло лише їй на користь.

“Самі себе переконали, і оточуючих, що страшніше за Росію у світі немає нічого. І з нами можна робити все, крім ядерної війни, – бо ось це страшно. Ну, а якщо так, то чого соромитися, наприклад, застосування насильства? Не можна зупинятися на півдорозі. Імперія повинна мати мотивацію. Але не повинна наводити на територіях інших народів свій порядок своїми ж руками – наразі це собі дорожче”, – констатував Юр’єв
 

Залиште свій коментар