Головна / Новини / Політика / Іще одна перемога: Україна забрала 54 ув’язнених з в’язниць “ЛНР”

Іще одна перемога: Україна забрала 54 ув’язнених з в’язниць “ЛНР”

У четвер, 12 вересня на мосту через Сіверський Донець поблизу Щастя всьоме відбулася передача засуджених, які відбували покарання в пенітенціарних установах на непідконтрольної території Луганської області.

Цю інформацію оприлюднила на своїй сторінці у Facebook уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Згідно з її даними, всього передано 54 особи, які до ув’язнення проживали в Луганській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Кіровоградській областях і в Києві. Наймолодшому з них 26 років, найстаршому – 61.12 вересня, одну людину відпустять на свободу, у зв’язку із закінченням строку відбування покарання.
“Також українській стороні передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть звернутися у судові органи в порядку апеляції чи касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено”.Людмила Денисова

Наголошується, що з грудня 2018 року з підконтрольної “ЛНР” території українській стороні було передано 373 засуджених, а з “ДНР” – лише 13. З цього числа 105 осіб відпущені на свободу.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  “Нехай йдуть до д*пи!”: Дмитро Гордон у прямому ефірі телеканалу “НАШ” жорстко “обрушився” на виборців Медведчука