Головна / Новини / Економіка / Кабмін призначив собі величезні премії, але не зробив виплати по субсидіях – ексвіце-прем’єр

Кабмін призначив собі величезні премії, але не зробив виплати по субсидіях – ексвіце-прем’єр

Міністри та їх заступники призначили собі величезні премії, і водночас уряд досі не зробив виплати по субсидіях.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” сказав ексвіце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

“Якщо уряд справді хоче бути чесним і відкритим, то він може це зробити через постанову Кабміну, і в системі оплати праці чітко зазначити розміри премій і за що вони виплачуються. На сьогодні уряд цього не зробив, що дає їм можливість таємно призначати собі премії у розмірі 1000-1600%, як це зробив міністр економіки Милованов”, – зазначив Розенко.


Розенко також наголосив на неприпустимості призначення міністрам премій тоді, коли йде постійна затримка по соцвиплатах.

Читайте також  Зеленский назвал два условия получения увеличенной помощи от МВФ

“Мені писали, що до цього часу досі не виплачена сума по субсидіях. Це неподобство, коли влада затримує платежі. Людям треба розраховуватися за житлово-комунальні послуги, а їм не виплатили кошти на субсидії. Йдуть затримки по значній кількості соцвиплат. Справа навіть не в тому, щоб призначати комусь премії. Тут питання пріоритетів. Міністр може виписати собі премію лише тоді, коли державна машина працює без збоїв і люди отримують усі виплати в повному обсязі. Але про які премії уряду можна говорити, коли йдуть постійні затримки по соціальних виплатах?” – сказав ексвіце-прем’єр-міністр.

Залиште свій коментарLoading...