Кабінет міністрів України заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у формі книжки. Рішення прийнято на засіданні Кабінету міністрів у середу, 21 березня.Зміни були внесені до постанови “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсними та знищення паспорта громадянина України”.


Зокрема, уряд виключив положення, що передбачає, що до завершення роботи по забезпеченню в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка паспорта громадянина у формі книжечки, передають “Українські новини“.

Читайте також  Невеста Розенко в полупрозрачном платье заинтриговала словами о свадьбе: «Любовь во всей красоте»

Рішення було прийнято, так як підрозділи Міграційної служби в повному обсязі забезпечені матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта у формі ID-картки.