Головна / Новини / Суспільство / Карп’юк розповів про знущання у путінських в’язницях: пускали електричний струм та обмотували голову скотчем

Карп’юк розповів про знущання у путінських в’язницях: пускали електричний струм та обмотували голову скотчем

Спогадами про пережиті в російському полоні знущання поділився українець Микола Карп’юк. Йому пощастило бути звільненим в рамках обміну з Росією. Колишній в’язень Кремля розповів про тортури в російській в’язниці.

Микола Карп’юк відразу ж після того, як вийшов з літака відповів на декілька питань журналістів.  Він відповів ствердно, коли його запитали про знущання над в’язнями та про катування. Карп’юк сказав, що його не раз катували і він сам був очевидцем того, як знущаються над іншими ув’язненими.

Читайте також  Украинцам предлагают отказаться от отчества: подробности необычного нововведения
Микола Карп’юк

“Чотири ночі вивозили мене. Підключали електричний струм… Але коли сам переносиш – це одна справа. А коли чуєш, як знущаються над іншими – набагато складніше”, – додав він.Микола Карп’юк

За словами колишнього в’язня, полоненим, яких вивозять на допити, закривають голову кульком і обмотують скотчем. А після допитів прив’язують наручниками, ставлять на коліна і не дають спати.

“І цей крик мента:” На коліна! Чи не спати!” А той бідолаха стогне, просить: “Дайте мені папір, я напишу все, що від мене потрібно. Дайте мені поспати просто”. Ось найстрашніше, я це не забуду ніколи”, – розповів Карпюк.Микола Карп’юкУкраїнці Миколи Карпюка та Станіслава Клих були засуджені Верховним судом Чечні до 22,5 і 22 років ув’язнення відповідно в колонії суворого режиму за нібито участь в бойових діях проти російських військ під час Чеченської війни взимку 1994-1995 років. Суд над ними відбувся в травні 2016 року.

Залиште свій коментарLoading...