Анбер: Йому досі не дали шанс повернути пояси

Катмен українського боксера Расс Анбер переконаний, що українця недооцінюють та не дають шансу на титульний бій. Своїми перемогами над Масайоші Накатані та Річардом Коммі українець довів, що готовий повернути свої титули.

Після поразки від Лопеса на Василя полилось багато критики. Фанати, які захоплювались українцем, почали обливати Ломаченка брудом.

Анбер не розуміє, чому після двох поспіль перемог Василю ще досі не домовились про бій проти нового абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Джорджа Камбососа.
Йому все ще не дали шанс повернути його титули, які він втратив у бою з Лопесом. Гадаю, що це злочин, один з найгірших боксерських злочинів у цьому столітті,
– сказав катмен українця.

“Це ніколи б не трапилось з Ентоні Джошуа чи Канело”

Він зазначив, що ніхто не зважає на феноменальну статистику Ломаченка: неймовірний рекорд у любителях, 15 титульних поєдинків у 18 боях у професіоналах, найшвидший шлях до завоювання титулів у трьох дивізіонах.

Не дивлячись на усі ці досягнення, йому досі не пообіцяли дати шанс повернути титули у легкій вазі. Це ніколи б не трапилось з Ентоні Джошуа чи Канело. Це викликає презирство. Йому прямо зараз потрібен двобій з Джорджем Камбососом, от і все,
– додав Анбер.