Головна / Новини / Суспільство / Коли святкують випускний 2018 в Україні

Коли святкують випускний 2018 в Україні

Дата випускного в школах України прив’язана до закінчення основної сесії ЗНО 2018. До цього знаменного дня лишилося лише кілька днів. Коли святкують випускний 2018 в Україні та скільки цього року буде випускників – читайте в матеріалі.

 Дата випускного 2018 в школах призначена на 23 червня – це перша субота після закінчення ЗНО та оголошення результатів тестування. Випускний вечір – це як острівець для абітурієнтів після випробувань на ЗНО і перед вступною кампанією.
Відразу уточнимо, що офіційної і єдиної дати для святкування випускних в Україні немає. Все на розсуд навчального закладу, рекомендовані дати проведення випускних в рамках від 25 травня до 24 червня. В школах індивідуально приймають рішення святкувати випускний вже після ЗНО, або ж поєднати випускний та останній дзвінок.Випускний 2018 в Україні дата
Останній дзвінок для випускників 2018 року пролунав традиційно в останню п’ятницю весни – 25 травня. А сесія ЗНО 2018 розпочалася трохи раніше: вже 22 і 24 травня відбулися перші тестування з математики та української мови та літератури.

Читайте також  «Режим Порошенко начал разделять страну и закончил этим», — Черняк

Після закінчення зовнішнього незалежного тестування і оголошення його результатів випускники зможуть попрощатися зі школами та розпочнуть своє доросле життя. Найчастіше дата випускного вечора призначається вже після закінчення ЗНО, щоб випускники не відволікалися від підготовки.

 Скільки випускників в 2018 році

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що в 2018 році буде рекордно мала кількість випускників – близько 200 тисяч на всю країну. Це пов’язано з піком спаду народжуваності в Україні в 2001 році. У наступні роки спостерігався повільний ріст народжуваності.

 

Залиште свій коментарLoading...