Головна / Новини / Здоров'я / Комаровський розкрив жорстку правду про відому проблему: дуже небезпечно, може викликати навіть онкологію

Комаровський розкрив жорстку правду про відому проблему: дуже небезпечно, може викликати навіть онкологію

Відомий педіатр розповів, чим для людини можуть обернутися наслідки гри з кішкою. Він підкреслив, що часом невинна подряпина може призвести до дуже тяжких наслідків.

У своїй сторінці Instagram Євген Комаровський розповів , що треба робити, щоб уникнути розвитку важких інфекцій і захистити себе в тому числі і від онкології, до якої можуть призвести наслідки котячої подряпини, повідомляє “Діалог.UA”.Лікар зазначив, що якщо кішка подряпала або вкусила, слід промити рану з милом. Так ризик зараження стане значно менше. Однак навіть у цьому випадку є небезпека потрапляння в організм бактерії бартонелл.

Читайте також  Коронавирус у детей: появились неожиданные результаты исследования

Для того щоб запобігти зараженню, треба також застосувати антибактеріальну мазь.

“Здоровий організм швидко впорається з цією бактерією і сам, але якщо спостерігається імунний дефіцит від народження або людина після важкої хвороби, то можливий наступний етап – збільшення найближчих до місця пошкодження лімфовузлів”, – застерігає відомий  педіатр.
Також Комаровський настійно порекомендував терміново йти до лікаря в тому випадку, якщо у людини відбулося навіть незначне збільшення лімфовузлів, так як це може бути ознакою дуже важких хвороб, в тому числі й онкологічних.

Залиште свій коментарLoading...