Головна / Новини / Економіка / Курси долара і євро в Україні впали нижче психологічних позначок

Курси долара і євро в Україні впали нижче психологічних позначок

Українська гривня продовжує зміцнюватися. Так, під час міжбанківських торгів 6 лютого безготівковий долар подешевшав на 18 копійок в купівлі і продажу – до 26,94/26,97 грн (купівля/продаж).

Таким чином, курс опустився нижче психологічної позначки в 26 грн/дол. вперше з 31 липня 2018 року.

“На торгах щодо долара пропозицію активно перевищує попит на валюту, що обвалює котирування. Йдуть операції за лотами до 1 млн доларів. Учасники ринку чекають активних дій з боку Нацбанку щодо скупки надлишків долара на торгах”, -зазначають аналітики порталу “Мінфін”.
Курс долара на міжбанку за рік


Курс євро теж помітно впав, втративши 26 копійок в купівлі та продажу. Євро подолав психологічну позначку в 31 гривню. Європейська валюта торгується на рівні 31,69/32,72 грн.

Читайте також  "Нафтогаз" погодив із урядом зменшення ціни на газ для населення

Сьогодні 6 лютого, офіційний курс долара в Україні впав до мінімуму за півроку. За тиждень – з 30 січня – долар подешевшав вже на 56 копійок. Офіційний курс долара в Україні не падав так низько з 13 серпня 2018 року.

При цьому в попередні роки січень і лютий були місяцями найсильнішою девальвації української валюти. Так, історичний максимум офіційного курсу долара – 30,01 грн – був досягнутий в 2015 році саме в лютому. А рекорд курсу євро – 35,66 грн – встановлено 26 січня 2018 року.

Залиште свій коментарLoading...