Головна / Новини / Суспільство / Квартира або приватний будинок, що краще під час карантину та локдауну

Квартира або приватний будинок, що краще під час карантину та локдаунуПодії весни минулого року змусили людей подивитися на життя іншими очима. Людство поки не в змозі перемогти всесвітню пандемію, тому карантинні обмеження то знімаються, то знову посилюються. Багато жителів міських районів стали купувати ділянки за межею мегаполісу, замовляти індивідуальне проектування котеджів і купувати готові проекти будинків мотивуючи тим, що подолати карантин легше і безпечніше в приватному будинку, ніж в квартирі, нехай і великий в багатоповерховому будинку. З цим важко сперечатися.

Якщо розглянути всі обмеження локдауна з боку власника квартири і господаря приватного будинку, порівняння виявиться не на користь першого. Загальні правила масочного режиму, особистої гігієни та порядок дезінфекції рук доведеться дотримуватися незалежно від місця проживання. Але це легке завдання, з якою все давно змирилися. Найважче подолати інші неприємності локдауна.У зв’язку з карантинними заборонами підприємство може тимчасово зупинитися або зовсім припинити свою роботу.
Якщо жителю квартири необхідно шукати нову роботу, що в умовах карантину дуже важко, то у господаря приватного будинку є можливість організувати прямо у дворі свій бізнес, який буде приносити прибуток. Наприклад, котельню перетворити в домашню майстерню. Те, що раніше було улюбленим хобі, почне приносити дохід. Заспокоює і розслабляє натуральне господарство, можна зайнятися садом і городом, розведенням живності. Перехід на фріланс дозволить більше часу приділити турботі про сім’ю і вирішення давно відкладених сімейних справ.

Читайте також  Вмирають навіть діти, але карантин ігнорують: ексклюзивні подробиці про COVID-колапс на Львівщині

Працювати можна прямо на свіжому повітрі, зайнявши місце в альтанці і озброївшись ноутбуком. При цьому зникає необхідність щодня їздити в галасливий офіс і назад. Для того щоб забезпечити продуктами сім’ю досить зробити кілька дзвінків в службу адресної доставки товарів. Тим самим можна уникнути місць скупчення людей і виключити ризик зараження.Заборони на прогулянки в парку або заняття спортом для приватного вдома не актуальні. Тренування можна перенести у двір або виділити приміщення для спортивних снарядів. Поряд не буде тренера або фітнес-інструктора, зате можна займатися з дочкою або сином, а поради слухати через інтернет. Дихати повітрям можна, працюючи в саду або на городі. Скасування масових розваг легко замінять зустрічі з друзями.

У приватному будинку можна дотримуватися маскового режиму і витримувати соціальні дистанції. На зміну ресторанним делікатесів приходить гарячий шашлик, зроблений своїми руками, він навіть смачніше, ніж страви, замовлені по тій же доставці. Безліч людей вже придбали готові типові проекти і закінчують будівництво. Популярність у майбутніх забудовників викликають сучасні котеджі і особняки, побудовані з інноваційних будівельних прогресивним будівельним технологіям.


Джерело матеріалу: компанія DOM4M

Залиште свій коментар