Головна / Новини / Економіка / Листоноші “Укрпошти” заробляють до тисячі доларів на місяць, – Смілянський

Листоноші “Укрпошти” заробляють до тисячі доларів на місяць, – Смілянський

Ставка кожного листоноші “Укрпошти” складає 6 тисяч гривень на місяць. Утім декому з них щомісяця вдається виходити на заробіток близько тисячі доларів.Про це в інтерв’ю виданню “НВ Бізнес” розповів генеральний директор компанії Ігор Смілянський. Сам він як і раніше отримує на місяць 836 тисяч гривень.
Глава “Укрпошти” повідомив, що кожен листоноша додатково отримує відсотки від проданого (7%), за якість доставки (від 15 до 30%). Крім того, співробітникам передбачена певна сума під час приймання кожного платежу.Також поширена практика “чайових”, коли листоноші отримують додаткові кошти від людей, яким вони приносять пенсію, а також від юридичних осіб. За словами Смілянського, в Києві працівник “Укрпошти” може отримати з кожної фірми, яку він обслуговує, до 500 гривень на місяць.

Таким чином, завдяки таким неофіційним заробіткам та офіційним бонусам у багатьох листонош у кінці місяця до ставки додається значна сума.
Читайте також  Украинцы обязаны вносить абонплату за газ: как изменится стоимость и почему две платежки

Відзначимо, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський заробляв в 2020 році майже 1,9 млн гривень в місяць. Це на 24 тисячі доларів більше, ніж генеральний поштмейстер Поштової служби США Меган Бреннан. Вона була призначена головним поштовиком Америки п’ять років тому і має досвід роботи 33 роки. Жінка керує півмільйонним штатом листонош і найбільшим в світі цивільним автопарком.

Нагадаємо, батько глави “Укрпошти” Ігоря Смілянського, Юхим Смілянський, виявився затятим українофобом і відкрито писав про це в інтернеті. Скріншоти його проросійських заяв оприлюднив на своїй сторінці в Facebook блогер Петро Терентьєв.

Оборот американської поштової компанії становить $70 млрд на рік, а “Укрпошти” – $0,28 млрд. Незважаючи на це, українець заробляє значно більше, ніж його американська колега.

Залиште свій коментар