Головна / Новини / Культура / Лобода повернеться в Україну

Лобода повернеться в Україну

Українська співачка Світлана Лобода, яка активно гастролює Росією, заявила, що з часом «повернеться» в рідну країну.Таку заяву артистка зробила після оголошення про новий концертний тур по Росії і Туреччині. Разом з цим на території України не заплановано жодного виступу.
Крім того, співачка опублікувала епізод свого кліпу до пісні «Случайная», додавши хештеги «Україна», «ми повернемось».«Була у нашому житті історія, інсценована одним телевізійним каналом. Важкі були часи, але життя розставило усе по своїх місцях», – прокоментувала Світлана Лобода.

Читайте також  “Якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас”: Студія “Квартал 95” прокоментувала свій номер про Гонтареву

Припускається, що артистка має на увазі телеканал «1 + 1», який в березні минулого року проводив зйомки біля будинку співачки. Згідно з інформацією слідчих, дві машини охорони співачки заблокували репортерів і відібрали камери, пригрозивши зброєю.
У кліпі до пісні «Случайная», Лобода показала сюжет з нападником на її охоронця журналістом. Після чого у Москві на передачі «Пусть говорят» з Андрієм Малаховим співачка розповіла про зухвалість українських ЗМІ.

Залиште свій коментар