Головна / Новини / Суспільство / Локдаун в Україні: названі умови для скасування тотального карантину

Локдаун в Україні: названі умови для скасування тотального карантину

У “Слуги народу” назвали критерії, за якими будуть вводити і знімати тотальні обмеження

В Україні з дня на день можуть ввести повний локдаун. Введення жорсткого карантину потрібно буде в Україні, якщо приріст хворих за добу перевищить позначку у 20 тисяч. При цьому мінімальна тривалість локдауна повинна становити три тижні, розповідає народний депутат від партії “Слуга народу”, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький.
“У зв’язку з тим, що інкубаційний період COVID-19 від 14 до 21 дня, і вводити (повний локдаун – ред.) треба мінімум на три тижні. І це досвід інших країн, що вагомий результат є за три тижні. Наша система охорони здоров’я сьогодні може витримати до 30 тисяч (нових хворих за добу – ред.). Тому, я думаю, що якщо ми вийдемо на цифру 20 тисяч і більше, то, швидше за все, треба буде вводити локдаун”, – заявив нардеп в ефірі телеканалу “Україна 24”.Також Радуцький підкреслив, що влада країни повинна попередити українців про введення карантину не пізніше, ніж за 7 днів до його введення. Про це він повідомив, посилаючись на нещодавно прийняту постанову Верховної Ради. Крім того, уряд має розробити компенсаторні заходи для людей і бізнесу.

Читайте також  В Никополе девушки станцевали тверк посреди дороги (видео)

“Яким повинен бути локдаун? На мою думку, з зупинкою транспорту. Якщо ми закриваємо бізнес, школи, і при цьому працює громадський транспорт – метро, поїзди – то я не бачу від цього великого результату. Якщо повний локдаун – то і треба робити повний”, – вважає він.

Нардеп зазначив, що єдиною умовою для зняття карантину є зниження рівня щоденної захворюваності в порівнянні з кількістю тих, що одужав на добу.

“Якщо 15 тисяч хворих в день і кількість видужалих буде збільшуватися – відсоток видужалих над відсотком хворих – і буде плато, не буде зростати протягом тижня і при цьому буде зниження, то це привід для послаблення карантину”, – додав чиновник.

Залиште свій коментарLoading...