Головна / Новини / Політика / Луценко оприлюднив приголомшливі факти про кримінальне минуле радикала Олега Ляшка (ФОТО)

Луценко оприлюднив приголомшливі факти про кримінальне минуле радикала Олега Ляшка (ФОТО)

Юрій Луценко розповів про кримінальне минуле Олега Ляшка. Він заявив, що колись Микола Гоголь написав «Ревізора», а в українському парламенті є сучасний «ревізор» .

У далекому 1992 році в кабінет начальника МРЕВ міста Мерефи Харківської області зайшов чоловік у формі полковника міліції, показав документ помічника міністра внутрішніх справ Василишина – Ляшка Олега Валерійовича.

Після чого викликав нещасного капітана Дмитрієва, замдиректора станції Колотуху, директора станції Сищенка, пояснив, що у нього в кабінеті стоять у черзі генерали, а вони сміють спізнюватися на розмову з такою особою.У результаті полковницького наганяю цей новий «ревізор» отримав безкоштовно автомобіль «Волгу» ГАЗ-31029, номер двигуна 0056722. Безкоштовно капітан Дмитрієв перегнав її до Києва, де була двокімнатна квартира 22-річного полковника міліції. Але жадібність підвела цього ревізора, тому що в жовтні він знову приїхав в Мерефу. І знову вимагав «Волгу», але вже кольору слонової кістки. І тут його і взяли на гарячому — розповів Луценко.

Читайте також  Суд отменил арест и розыск блогера Анатолия ШарияЗа його словами, 9 грудня 1994 року суд визнав Ляшка винним у розкраданні державного майна, присвоєння влади, підробці документів. Йому світило 10 років, але отримав лише шість. Пізніше суд пом’якшив статтю на шахрайство.

По амністії Олег Валерійович вийшов з колонії, і зайнявся політикою. Став писати опозиційні речі, працювати в «Батьківщині». Він був і є аферистом, був і є артистом. Ляшко бере в рот багато гучних слів, але не відповідає за свої дії — обурився Луценко.

Ляшко у відповідь репліці на засіданні парламенту сказав, що виступ Луценка – це політичне замовлення.

Нагадаємо, що згідно офіційної біографії Ляшко на початку 1990-х років працював журналістом у Києві. Перший раз був обраний у Верховну Раду в 2006 р. від Блоку Юлії Тимошенко.

Залиште свій коментарLoading...