Головна / Новини / Світ / Лукашенко заявив, що Білорусь буде воювати з Росією проти України

Лукашенко заявив, що Білорусь буде воювати з Росією проти України

Лукашенко стверджує, що Захід вигадав фейк про плани Росії напасти на Україну.Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не залишиться осторонь у разі загострення конфлікту на Донбасі, і висловив підтримку РФ. Також він звинуватив Захід у мовляв вигаданні фейку про те, що Росія збирається напасти на Україну.
Про це повідомило білоруське державне агентство БЕЛТА.“Вони чудово розуміють: якщо вони знову розв’яжуть війну на Донбасі або десь на кордоні з Росією, Білорусь осторонь не залишиться. І ясно, на чиєму боці буде Білорусь. Вони це розуміють, тож почали посилювати свій північний, білорусько-український кордон”, – сказав Лукашенко.

Читайте також  Меркель проводжали на пенсію під музику українського композитора: з'явилися цікаві подробиці. Відео

З його слів, “жодних фактів причин” для укріплення кордону начебто наразі немає. Водночас, він стверджує, що ймовірність нападу Росії на Україну начебто вигадали країни Заходу. Лукашенко назвав це “фейком”.
“Вкотре наші “партнери”, як їх у Росії називають, наші суперники, як я сказав, вороги намагаються “відбудувати” Росію. Тому й вигадали тезу, що Росія збирається нападати на Україну. Якщо збирається – покладіть факти на стіл і підтвердіть цю тезу”, – висловився Лукашенко.

Залиште свій коментар