Головна / Новини / Політика / Макрон після зустрічі із Зеленським зробив заяву українською мовою

Макрон після зустрічі із Зеленським зробив заяву українською мовоюЛідер Франції Еммануель Макрон у п’ятницю, 16 квітня, після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським зробив заяву про Донбас українською мовою.

На своїй сторінці у Twitter Макрон повідомив, що Франція разом з Україною і Німеччиною працюють над пошуком політичного вирішення конфлікту на сході нашої країни.


“Ми продовжуємо мобілізувати свої зусилля і надалі рішуче налаштовані на пошук політичного рішення, що є єдиним можливим”, – написав Макрон.

Скриншот.

Окрім того, президент подякував Зеленському за візит і закликав його і далі “разом підтримувати динаміку, започатковану між Україною та Францією”. Макрон також продублював свої повідомлення французькою мовою.

Читайте також  Facebook забанив мера Дніпра за "розпалювання ненависті"


Скриншот.

Разом із тим дружина українського президента Олена Зеленська запустила україномовний аудіогід у Версальському палаці. Робота над цим проєктом тривала дев’ять місяців, повідомили на сайті Офісу глави держави.


“Це вже наш чотирнадцятий україномовний аудіогід, і до кінця року ми плануємо запуск ще щонайменше семи аудіогідів”, – сказала Зеленська.

Олена Зеленська у Версалі.

Такі аудіогіди хочуть запустити у лондонському Тауері, Національному природознавчому музеї в Берліні, музейному комплексі Ватикану, Меморіальному комплексі історії Голокосту – Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.

Залиште свій коментар