Головна / Новини / Культура / MARUV не представлятиме Україну на євробаченні-2019: подробиці

MARUV не представлятиме Україну на євробаченні-2019: подробиці

Після п’яти з половиною годин перемовин сторони так і не дійшли згоди.

MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019 – суспільний мовник та співачка, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, не дійшли згоди “через низку причин”.

Про це йдеться у заяві Суспільного – пише ТСН.Як зазначається, у виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені є певні зобов’язання: після підписання договору з ПАТ “НСТУ” на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі.
“Після проведених перемовин ПАТ “НСТУ” та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі”, – йдеться у заяві.

Читайте також  Зі сценарію фільму про Стуса видалили усі згадки про Медведчука

Разом з цим пояснюється, що згідно з правилами Євробачення мовник-учасник має забезпечити неполітичний характер конкурсу. “Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації”, – вважають на Суспільному. Причину вбачають у великому резонансі події, спробі тиску з боку політичних сил та втручанні в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора.

MARUV сумарно отримала найбільшу кількість балів на фіналі Нацвідбору. Шість балів їй поставили глядачі, п’ять – судді. Проте кінцеве рішення залишається за Національною суспільною телерадіокомпанією України.

Залиште свій коментарLoading...