Головна / Новини / Масштабна аварія в Україні: зійшов з рейок поїзд, завантажений дизпаливом, відео

Масштабна аварія в Україні: зійшов з рейок поїзд, завантажений дизпаливом, відео

В Україні зійшов з рейок локомотив, а також 11 вагонів і цистерн з дизпаливом

У Дніпрі сталася масштабна аварія на залізниці: на перегоні Нижньодніпровський вузол – Самарівка з рейок зійшли 11 вагонів і локомотив поїзда. Про це повідомили в Головному Управлінні МНС Дніпропетровської області.

Аварія сталася близько 4 години ранку. Причина події – розкрадання елементів залізниці.

«Сходження відбулося через розкрадання лиходіями болтів і скріплень головного шляху № 3 станції». – повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».Також наголошується, що вагони були завантажені переважно металопрокатом.

«Вісім вагонів зійшли з рейок, були навантажені прокатом, трубними заготовками і дизпаливом (5,1 і 2 відповідно), сім – порожніх. В результаті інциденту пасажирські поїзди далекого прямування не затримуються», – відзначили в« Укрзалізниця».
У той же час в Укрзалізниці стурбовані ситуацією, що склалася через несанкціоновані втручань сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту.

«Залізничники стурбовані ситуацією, що склалася через несанкціоновані втручання сторонніх осіб в роботу залізничного транспорту. Кількість випадків навмисних пошкоджень і розкрадань елементів техніки та інфраструктури постійно збільшується. Заходи, що вживаються залізничниками, на жаль, не дають бажаних результатів щодо зменшення кількості випадків розкрадань і пошкоджень рухомого складу, елементів верхньої будови колії, пристроїв залізничної автоматики та зв’язку», – підкреслили залізничники.

Нагадаємо, під час аварії потяга кілька вагонів перекинулися, є жертви.

У неділю, 17 червня, в Казахстані пасажирський поїзд Астана – Алмати зійшов з рейок. В результаті події загинув підліток. Три пасажири госпіталізовані з травмами середньої тяжкості.

“За попередніми даними, сталося сходження вагонів пасажирського поїзда в Шуском районі Жамбилська області. Надходить інформація про постраждалих”, – повідомив офіційний представник комітету з надзвичайних ситуацій МВС Казахстану Руслан Іманкулов.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Зеленский впервые поднял флаг Украины: как он выглядел в самый трогательный момент