Головна / Новини / Світ / Мати нестямно кричала: У Росії священик ледь не покалічив немовля під час хрещення (відео 18 +)

Мати нестямно кричала: У Росії священик ледь не покалічив немовля під час хрещення (відео 18 +)

Російський священик ігумен Фотій мало не вбив однорічну дитину при хрещенні в храмі в Гатчині.

Відео моторошного інциденту з’явилося на відеохостингу YouTube повідомляє видання OBOZREVATEL. На ньому монах силою занурює дитину в воду під нестямні крики матері і самого малюка. На кадрах видно, як священнослужитель не дає жінці забрати дитину назад.

Як повідомило видання “Фонтанка.ру“, після таїнства мати малюка написала заяву в поліцію. З її слів, відреагували і в єпархії, пообіцявши усунути священнослужителя.


Сам же Фотій вважає, що нічого страшного не сталося, а всьому виною зайва недовірливість мами.

“А що, власне, сталося? Нічого ж не сталося, моєї провини ніякої немає. Це просто підвищені емоції мами, вона виявилася людиною “нєвоцерковльонной” і не готовою до хрещення. За правилами православної церкви належить дитину занурювати тричі з головою, я це і зробив. Води немовля не наковталося, об стінки купелі не вдарилося. Я 26 років служу і завжди намагаюся так хрестити”, – заявив він журналістам.

Читайте також  Помер Віктор Калашніков – відомий зброяр і син творця легендарного автомату

Мати дитини розповіла, що священик ще до початку обряду поводився грубо. До речі, він навіть усунув від участі хресного дитини, посилаючись на те, що той нібито погано підготувався.

Залиште свій коментарLoading...