Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Матір, яка заморила голодом дитину, відправили за ґрати на 12 років, але сидіти доведеться тільки два

Матір, яка заморила голодом дитину, відправили за ґрати на 12 років, але сидіти доведеться тільки два

У Києві Владислава Трохимчук отримала 12 років тюремного терміну за те, що на 11 днів залишила в квартирі своїх дітей – однорічного сина та дворічну дочку. Від голоду хлопчик помер, дівчинку врятували лікарі.Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури. Пояснимо, що Трохимчук засудили на 12 років, але за “законом Савченко” вона вийде на свободу вже через 2 роки. Адже з 2016 року, поки тривало слідство і судовий процес, вона перебувала в СІЗО. Тож 5 років зарахують за 10.
Владислава Трохимчук на суді


Нагадаємо, що в грудні 2016 року в Києві Владислава Трохимчук залишила на тривалий час без нагляду однорічного сина та дворічну дочку. Повернувшись додому, горе-мати виявила хлопчика мертвим, а дівчинку – в непритомному стані.

Читайте також  "Показуха закінчилася смертю": з'явилися подробиці про трагедію з колоною ЗСУ під Гранітним

Відомо, що в жінки є третя дитина – новонароджена дівчинка. Її та врятовану дівчинку передали в патронатну сім’ю. Саму Трохимчук помістили в СІЗО.

Владислава Трохимчук із сином

 
У 2019 році Трохимчук засудили до восьми років тюремного терміну. Але сторона обвинувачення подала апеляцію, вимагаючи довічного ув’язнення. 5 липня 2021 року було винесено новий вирок. Проте рішення суду не задовольнило прокуратуру, і вона готується знову подати апеляцію.

Владислава Трохимчук
Залиште свій коментар