Медведчук написав статтю про Україну: згадав про війну, мир та інтереси РФ

Медведчук написав статтю про Україну: згадав про війну, мир та інтереси РФ

Віктор Медведчук написав статтю про війну в Україні, в якій звинуватив колективний Захід і закликав враховувати інтереси Росії.

Екснардеп та кум Путіна Віктор Медведчук написав статтю, у якій заявив, що у розв’язаній Росією війні проти України винен Захід і Росія не вважає себе ворогом Заходу.

Стаття вийшла у пропагандистському виданні “Известия”.

Так, Медведчук звинуватив Європу та США “у небажанні миру в Україні” та заявив, що світ повинен враховувати інтереси Росії.

“Тепер виходів тільки два: сповзати до світової війни і ядерного конфлікту або знову починати процес розрядки, для чого потрібно враховувати інтереси всіх сторін. Але для цього потрібно політично визнати, що у Росії є інтереси, що їх необхідно враховувати в побудові нової розрядки”, – пише він..
Він також закликав проросійських політиків створити в Україні “політичний рух”.

Екснардеп заявив, що війна також може бути “локалізована і вирішена”, а також, що “жодного миру Україні не хочуть” і “більшість американських та європейських політиків”.

Медведчука також бентежить військова допомога Україні, зокрема США.

“Ось президент США Байден відхрещується від прямої участі американських військових у конфлікті, але водночас повідомляє, що Штати поставляють туди зброю на мільярди доларів. Якщо мільярди йдуть на військові потреби України, то виходить, що українські інтереси є надзвичайно важливими для США”, – пише екснардеп.

Залиште свій коментар