Головна / Новини / Культура / Мішина порвала з Еллертом: “Холостячка” приголомшила зізнанням

Мішина порвала з Еллертом: “Холостячка” приголомшила зізнанням

Ксенія Мішина розірвала стосунки зі своїм обранцем, фіналістом реаліті-шоу “Холостячка” Олександром Еллертом, хоча ще недавно пара коментувала чутки про своє розставання і стверджувала зворотне. Зараз українська актриса ошелешила шанувальників чуттєвим зізнанням про закінчення стосунків, і зауважила, що ініціатором стала сама.Про це Мішина повідомила в емоційному пості в Instagram.
За словами дівчини, розуміння того, що Еллерт більше не повинен мати жодного відношення до її життя, прийшло “раптово і назавжди”.

“Ми більше не пара, це моє остаточне рішення”, – зазначила Ксенія.

Також 32-річна актриса несподівано для багатьох дала зрозуміти, що пережила з Олександром не такий вже райдужний період, і “якби я писала книгу про цей рік свого життя, на неї б зняли драму”.
Мішина порвала з Еллертом: "Холостячка" приголомшила зізнанням

Ксенія Мішина з Олександром Еллертом (фото: instagram.com/misha.k.ua)

“Я довго займаюся своїм духовним життям, працюю зі своїми емоціями, вчуся любити та приймати любов, вчуся радикальному прощенню цього світу, але сьогодні я зрозуміла, що зраджувати себе і свого сина я більше не можу. Це кінець”, – написала вона.Мішина звернулася до шанувальників з проханням поважати її особистий простір, не ставити запитань і “не намагатися нічого випитувати та дізнаватися”.

Читайте також  На "Міс Україна 2019" назвали ім'я переможниці: фото головної красуні країни

“Дайте мені можливість прожити це екологічно і підтримайте мене своєю тишею”, – попросила дівчина, відключивши у своєму пості функцію залишати коментарі.Мішина порвала з Еллертом: "Холостячка" приголомшила зізнанням

Ксенія Мішина оголосила про розставання з Олександром Еллертом (фото:instagram.com/misha.k.ua)Еллерт, своєю чергою, не став висловлюватися про розрив з коханою, але відреагував на публікацію Ксенії досить оригінально. Він просто виклав скрін з енциклопедичним роз’ясненням слова “драма”, про яку розповідала актриса, описуючи їх спільне життя, і дав підписникам можливість “розгулятися” в пості.

Мішина порвала з Еллертом: "Холостячка" приголомшила зізнанням

Еллерт “прокоментував” закінчення стосунків з Мішиною (фото: instagram.com/ellert_a)

Історія роману Мішиної та Еллерта

Українська актриса і героїня шоу “Холостячка” Ксенія Мішина обрала на реаліті коміка, автора Студії “Квартал 95”, та одного з 15 претендентів на її серце Олександра Еллерта, у 2020 році.

Мішина порвала з Еллертом: "Холостячка" приголомшила зізнанням

Ксенія Мішина з Олександром Еллертом (фото: instagram.com/misha.k.ua)

Пара стала жити разом незабаром після закінчення проекту. Закохані багато подорожували, вони познайомили своїх дітей, на публіці розповідали, що будують плани на майбутнє.

Мішина порвала з Еллертом: "Холостячка" приголомшила зізнанням

Ксенія Мішина з Олександром Еллертом (фото: instagram.com/ellert_a)

Залиште свій коментар