Головна / Новини / Суспільство / “На Майдані мені показали це відео. Я зібрав палатку і пішов додому” — такого від Порошенка я не чекав

“На Майдані мені показали це відео. Я зібрав палатку і пішов додому” — такого від Порошенка я не чекав

“Мені на Майдані показали це відео. Я зібрав палатку і пішов додому”, — так про брехливу акцію імені Порошенка написав у соцмережі Сергій Наумович. У пресі повідомляли, що вчора, 2 жовтня, в Україні піднялася хвиля протестів проти підписання так званої “формули Штайнмаєра”. У перших рядах — націоналісти та деякі ветерани АТО. А за ширмою, як завжди, Петро Порошенко. Схоже, що готується до виходу, як колись це вже зробив на Майдані Гідності.

Проте, схоже, що не всі розуміють, хто замовник цієї шумихи. Подробиці повідомляє Ліга. Новости.

Стало відомо, що акції пройшли у Харкові, Запоріжжі, Одесі, Чернівцях, Дніпрі, Кривому Розі та Львові.

Про брехливу акцію імені ПорошенкоТа виявилося, що є люди, які прийшовши на Майдан навпаки дізналися правду. Адже, ще у 2016 році екс-президент, Петро Порошенко сам говорив про цей документ, як такий, що вирішить проблему миру на Донбасі. Нині ж, Петро Олексійович ратує проти цієї “формули”, звинувачує Зеленського в капітуляції. І, схоже, що саме він проплатив ті акції, які зараз відбуваються по всій країні, щоб вчерговий раз запудрити мізки українцям.

“Нонсенс! Ось, як можна піднімати “путч” і майдан з революцією на підставі того, що ти сам готував??? Це тільки наш Петро Олексійович так вміє”, — написав Сергій Наумович.
Також він виклав відео, яке йому показали на Майдані, коли він був готовий приєднатися до протестантів Порошенка.  Побачивши, що екс-гарант говорив про “формулу Штайнмаєра”, коли був президентом, і що говорить вже зараз, він просто розвернувся і пішов додому.

Слова в 2016 році і в 2019: відчуйте різницю

”Домовилися продовжити роботу з підготовки концепції виборчого законодавства, імплементації так званої формули Штайнмаєра. Ми бачимо позиції, які мають бути складовими при визнанні виборів такими, що відбулися, що є вільними”, — так говорив Порошенко у 2016 році.

А зараз його слова звучать так.

“Ніякої формули Штайнмаєра не існує в природі. Це російська вигадка”, — заявляє Порошенко.

Схоже, що Порошенко “забув” про свою позицію у 2016 році. Тому почав каламутити воду по всій Україні. Бо, схоже, що акції, які розпочалися в різних містах країни, можуть бути проплаченими з його кишені. Бо вимоги трохи різні, але ключовий посил один — Зеленський зрадник України, оскільки погодився на підписання “формули Штайнмаєра”.

Хтось явно не шкодує грошей для організації протестів: масштаби вражають

Отож, у Запоріжжі хотіли, щоб президент розповів усім, про що говорив з Путіним. А також зупинив розведення військ.

У Харкові свої амети виставили понад 200 активістів націоналістичних організацій Національні дружини, Традиція і порядок, Союз ветеранів АТО, ВО “Свобода”, а також організації Демократична сокира. Їхні вимоги звучали більш войовниче.

“Вимагають від Зеленського ввести реальний, а не фейковий, як в грудні 2018 року, військовий стан у прифронтових територіях і повну економічну блокаду тимчасово окупованих територій — до повної деокупації”, — йдеться у повідомленні.

У Чернівцях зверталися до місцевої влади, щоб провели позачергові збори обласної та міської ради, для того, щоб депутати могли висловитися з цього приводу.

В Одесі теж мітингували, а потім вирушили до СБУ, щоб залишити звернення. У ньому просять оприлюднити документ, який підписав Леонід Кучма. А також притягнути до кримінальної відповідальності ініціаторів підписання з боку України цього документу, як державних зрадників.

Якби ж більшості показали те відео, яке розкриває всю суть того, що затіяв Порошенко. Адже Сергій Наумович, сказав: “Мені на Майдані показали це відео. Я зібрав палатку і пішов додому”. Бо, якщо співставити всі факти, то стає все зрозуміло про брехливу акцію імені Порошенка.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Подарунок від Супрун на День медика