Головна / Новини / Світ / На відомого російського коментатора завели справу через фразу «ніхто не змусить мене розлюбити Україну»

На відомого російського коментатора завели справу через фразу «ніхто не змусить мене розлюбити Україну»

Андронов потрапив у скандал через зізнання в любові до України

Популярний в Росії коментатор Олексій Андронов повідомив про заведену на нього кримінальну справу російськими правоохоронцями через фразу «ніхто не змусить мене розлюбити Україну».

Він нагадав, що на початку 2016 року проти нього було заведено справу Слідчим комітетом РФ.

Через деякий час йому телефоном повідомили, що справа закривається, але для цього потрібно з’явиться до слідчого.


«Зі мною як адвокат пішов друг, при цьому не ліберал, а зовсім навіть навпаки. Він зараз обіймає одну помітну посаду у російському футболі, не хочу його називати. Дві з половиною години, про які не забудеш ніколи. 282-а стаття. Там величезна папка: інтерв’ю Дудю, червоним фломастером обведена фраза «Ніхто і ніщо не зможе завадити мені любити Україну». Слідчий запитав: «Поясніть, що ви мали на увазі цією фразою?» – «Що ніщо і ніхто не зможе завадити мені любити Україну. Сказати таке – вже екстремізм?» – «Той, хто подав на вас заяву, вважає, що так», – повідомив Андронов.

Читайте також  “Приклад для України”: в мережі ажіотаж через розгін комуністів РФ у Канаді

«Перегортає далі, а там один твіт на сторінку і написано: «Ознак екстремізму не виявлено»; печатка, підпис, майор такий-то. І так вся папка: Facebook, Twitter, все що завгодно. Зокрема й той сумнозвісний твіт. Цю справу туди занесли не загальним порядком, закрити її треба було якісно, щоб більше не відкривати. Тому що це маячня – що там обговорювати? Яка 282-а стаття в словах «ніхто не змусить мене розлюбити Україну»? Це ж нісенітниця», – додав він.

Залиште свій коментарLoading...