Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Нацрада відреагувала на відео концерту на «Інтері», що спричинило обурення українців

Нацрада відреагувала на відео концерту на «Інтері», що спричинило обурення українців

У Нацраді закликали «припинити розколювати суспільство»Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликає мовників відповідально ставитися до наповнення програм і не розколювати країну.
Заява з таким закликом опублікована на сайті відомства у відповідь на відео з концерту до 9 травня, яке покаже телеканал «Інтер».«У соціальних мережах зараз спалахнуло обурення поширеним роликом, змонтованим із кадрів грядущого «святкового» телепродукту на одному з каналів. Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими, як правило, є старозавітні концерти на кшталт «голубого огонька» — є ніякою не свободою слова, не точкою зору, а діями, що спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використанням людей як матеріалу для пропаганди, а тим більше — старших людей, чиї життя заслуговують на шану. Закликаємо мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення, не розколювати суспільство, убезпечити аудиторію від мови ворожнечі та ненависті, говорити толерантно й з повагою до усіх співгромадян — про цінності життя й високу вартість миру», — ідеться у повідомленні.

Читайте також  Як же так…27.09.2019, від осколкових поранень не стало бійця штурмового батальйону “Айдар” Анастасії Вітовської. А вдома на неї чекає синочок.

Нагадаємо, під час цього концерту один з ведучих Андрій Доманський заявив, що вулиці українських міст називають «іменами фашистських злочинців».
«Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельної ходи у нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров’ю наших співвітчизників. Це ми 9 травня приносимо квіти до Вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам’ятники воїнам, що загинули у боротьбі з фашизмом, ми — це наша Україна, це Україна, яка була окупована і перемогла, незважаючи ні на що», — заявив Доманський.

Залиште свій коментар