Головна / Новини / Найсвіжіше соцопитування: Названі лідери президентських перегонів

Найсвіжіше соцопитування: Названі лідери президентських перегонів

Лідерами президентського рейтингу є шоумен Володимир Зеленський, лідерка партії “Батьківщина” і однойменної парламентської фракції Юлія Тимошенко, а також чинний президент Петро Порошенко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать дані опитування Центру “Соціологічний моніторинг”, “Українського інституту соціальних досліджень ім. А. Яременка”, компанії “Info Sapiens” і соцгрупи “Рейтинг”.

Згідно з представленими в понеділок результатами опитування, готовність узяти участь у голосуванні на президентських виборах висловив 81% опитаних, де 45% – однозначно готові, а 36% – скоріше візьмуть участь.Лідером президентського рейтингу є В.Зеленський, якого готові підтримати 21,9% тих, хто визначився з вибором і готовий узяти участь у голосуванні, Ю.Тимошенко підтримують 19,2% таких опитаних, П.Порошенка – 14,8% респондентів.
Також 10,4% опитаних підтримують співголову “Опозиційної платформи – За життя” нардепа Юрія Бойка, за лідера “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка готові проголосувати 8,4%, за лідера “Радикальної партії” та голову однойменної парламентської фракції Олега Ляшка – 6,5%.

Крім того, 3,4% опитаних українців готові проголосувати на президентських виборах за лідера партії “Наші”, нардепа Євгена Мураєва, 2,4% – за мера Львова та лідера партії “Самопоміч” Андрія Садового, за представника партії “Укроп” Олександра Шевченка 2,2% респондентів.

Читайте також  Їм буде заборонено: Зеленського попередили про несподівані наслідки закону про мову

Рейтинг інших кандидатів – менше ніж 2%.

Водночас майже кожен п’ятий виборець із тих, хто має намір узяти участь у виборах, вірить у те, що наступним президентом стане Ю.Тимошенко (22,1%), у перемогу П.Порошенка вірять 16,6%, В.Зеленського – 11,1%, Ю.Бойка – 4,1%.

Згідно з результатами соцдослідження, антирейтинг політиків очолює П.Порошенко – половина опитаних не проголосувала б за нього за жодних обставин, за Ю.Тимошенко не віддали б свої голоси майже 30% опитаних, за Ю.Бойка – близько чверті, за О.Ляшка – кожен п’ятий.

Соціологічне дослідження проводилося з 19 по 30 січня 2019 року. Було опитано 10 тис. респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей) старше 18 років. Статистична похибка вибірки – не більше ніж 1,0%.

Залиште свій коментарLoading...