Головна / Новини / Політика / “Нам би таку президентку!” Грибаускайте викликала захват зверненням до українців (Відео)

“Нам би таку президентку!” Грибаускайте викликала захват зверненням до українців (Відео)

Колишня президентка Литви Даля Грибаускайте потужно звернулася до свого й українського народів у рамках благодійного телемосту “Разом до перемоги”, присвяченому боротьбі з російською окупацією.

Її промова прозвучала в понеділок, 13 січня, в ефірі “5 каналу”, повідомляє Обозреватель.

“Сьогодні, 13 січня, згадуємо дуже важливу для нас дату. Однак вона пов’язана з українцями, які в ті дні відстоювали нашу свободу разом із нами. Це була лінія фронту за нашу свободу. Сьогодні така ж лінія проходить через Україну. Нам важливо допомогти всім, хто бореться проти агресії, хто бореться за свою свободу, відстоюючи Батьківщину. Я рада, що отримала подарунок безпосередньо з лінії фронту. Це найдорожчий для мене подарунок, який я коли-небудь отримувала. Вітаю і Литву, і Україну. Бажаю, щоб цей зв’язок ніколи не губився й залишався між нами назавжди. Слава Україні! Слава героям України! Слава Литві!” – промовила вона, тримаючи в руках прикрашену квітами каску.

Читайте також  У новій Раді засікли перше кнопкодавство: відео


Користувачів вразили слова Грибаускайте. “Схиляю голову перед цією жінкою!”, “Даля – наш янгол-охоронець”, “Вона справжній друг України”, “Красива, мудра, хоробра жінка!”, “Красива й гідна жінка-президент! Ну щастить ж людям!”, “Нам би таку президентку”, “Литовці – наші брати”, “Це і є справжні друзі”, – написали в коментарях.
Зазначимо, події 11-13 січня 1991 стали трагічними в історії Литви – в столиці країни Вільнюсі відбулися зіткнення між радянськими військами й прихильниками незалежності, в яких загинули 15 осіб і кілька сотень були поранені.

Залиште свій коментарLoading...