Головна / Новини / Нардеп Мосійчук пригрозив публічно себе спалити: Що відбувається

Нардеп Мосійчук пригрозив публічно себе спалити: Що відбувається

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що готовий себе спалити, щоб довести непричетність нардепа від Оппоблоку Олександра Долженкова до авторства постанови про відповідальність Уляни Супрун за привласнення повноважень в. о. міністра охорони здоров’я.

Про це політик повідомив у соцмережі Facebook, стверджуючи, що Центр протидії корупції обмовив його, пише Обозреватель.
“С*ка, до чого ще можуть опуститися ці упороті грантоїди?! Я навіть не вітаюся з регіоналом Долженковим! Шабунін (глава ЦПК Віталій Шабунін. – Ред.) придумав, ніби проект постанови про звільнення Супрун писався на його комп’ютері. Покидьки, продажне ла*но! ” – обурювався парламентарій.Мосійчук підкреслив, що в доведенні своєї правоти готовий себе спалити.

“Як я можу довести свою правоту? Підпалити себе під посольством США? На трибуні ВРУ? Я це зроблю! І ви в цьому теж будете винні!” – написав депутата, звертаючись до Шабуніна.

Читайте також  Почему запись Тимошенко с Коломойским подлинная: стало известно, на какой шаг пошла Юля после разговора - видео

Помічниця Мосійчука Тетяна Близнюк у Facebook визнала, що шаблон тексту взяли зі старого документа, автором якого був Долженков, але проект, за її словами, оригінальний.

“Тобто, початковий шаблон його. Шаблон – це перелік необхідних пунктів для записки. У всіх однаковий. Щоб не паритися з переписуванням і виставленням необхідних абзаців і кеглів, просто береться перший-ліпший із сайту ВР. Але і тут важко припускати, тому що у властивостях документа видно, що рибу взято з документа, датованого початком 2015 року. Смішно уявити, що ще тоді була написана ця пояснювальна про епідемію кору в цьому році”, – роз’яснила вона.

Залиште свій коментарLoading...