Головна / Новини / Політика / Нас чекають грандіозні зміни: Відомий аcтролог передрік, що чекає Україну прu Зеленському…

Нас чекають грандіозні зміни: Відомий аcтролог передрік, що чекає Україну прu Зеленському…

У Володимира Зеленського є всі шанси виграти на президентських виборах

Про це заявив астролог Влад Росс.

«Ще, коли було затемнення в серпні 2018 року, я заявив, що у Зеленського – найбільші шанси, а мені сказали, що я якийсь ненормальний, і це неможливо. У нього тоді рейтинг був максимум 3%. А я завжди говорив, що у нього буде зоряний час, і чим ближче буде ситуація до березня і до 21 квітня, тим все більше і більше зоряного часу у нього є. Марс буде робити в його гороскопі в системі «дирекція» чіткий аспект Юпітеру, а Юпітер – це влада, успіх, вплив суспільства, і сильно виражені в його гороскопі будинок кар’єра і просування. Сама доля піднімає його вгору, і він практично для цього нічого не робить сам », – розповів астролог.


Більш того, він упевнений, що при правлінні Володимира Зеленського, Україна зможе піднятися в економічному і соціальному плані. Такий висновок Росс зробив, спираючись на прізвище відомого шоу-мена і кандидата в президенти.

«Думаю, при Зеленський може все« зацвісти », все-таки у нього в прізвища є« зелень », а долар має таку ж забарвлення,« зелень »завжди може дати якісь паростки. Знак Зеленського – Водолій, це реформаторський знак зодіаку. Він не терпить якийсь консервації, щоб щось було в минулому. У будь-якому випадку будуть зміни », – зазначив Росс.

Астролог впевнений, що Зеленський зможе швидко навчитися справлятися із завданнями лідера країни, при тому, що раніше у нього не було політичного минулого.

Читайте також  Тимошенко чи Аваков: у Зеленського сказали, з ким об'єднуватимуться

«Зеленський – це обличчя компанії. Він дуже швидко вчиться, Водолії взагалі дуже швидко вчаться. Потім – у нього Місяць у поєднанні з Сатурном в знаку Лева – знаку влади, управління, досягнень. Він природжений політик, насправді, він швидко навчиться, йому вистачить, я думаю, півроку-рік, і тоді вже точно він буде мати розуміння про ситуацію в країні », – розповів Росс.

Раніше повідомлялося, що в мережі поширюється пророцтво відомої болгарської провидиці Ванги, що стосується майбутнього президента України.

Одкровення провидиці опублікувало видання «Російський діалог».

Цілителька передбачила перемогу на чергових виборах президента людину, не схожого на попередніх глав держави. Багато порахували, що під цей опис ідеально підходить Володимир Зеленський.

Залиште свій коментарLoading...