Головна / Новини / Політика / Не на порядку денному: Німеччина виступила проти вступу України в НАТО

Не на порядку денному: Німеччина виступила проти вступу України в НАТОПредставники уряду Німеччини стримано відреагували на бажання України найближчим часом отримати План дій щодо членства в НАТО. Там заявили, що наразі питання вступу держави до Альянсу не на порядку денному.

Джерело: DW


Представниця німецького уряду Ульріке Деммер зазначила, що Україна є багаторічним партнером НАТО. Водночас сам Північноатлантичний альянс сповідує політику “відкритих дверей”.

Однак, за словами Деммер, усі наступні кроки української держави для отримання членства в НАТО наразі не на часі.Реакція на агресію Росії

Деммер також висловила занепокоєння через загострення ситуації на Сході України та стягування російських військ. Зокрема, вона висловила підтримку суверенітету та територіальній цілісності України з боку уряду Німеччини.


Читайте також  Мосейчук жорстко поставила на місце дружків Яценюка в прямому ефірі: "Перестаньте дурити людей"

Вступ України в НАТО: коротко

  • Україна у червні 2020 року набула статусу партнера  Україна стала партнером НАТО: які переваги нового статусу з розширеними можливостями НАТО. Держава стала партнером Північноатлантичного альянсу.
  • Речник Державного департаменту США Нед Прайс закликав Україну провести глибокі реформи, щоб стати членом НАТО.
  • Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина повідомила, що Рада нацбезпеки й оборони готує рішення щодо ключових заходів України на шляху до членства в Альянсі.
Залиште свій коментар