Головна / Новини / Політика / Небезпека держперевороту в Україні: генерал назвав головні загрози

Небезпека держперевороту в Україні: генерал назвав головні загрози

Загроза державного перевороту в Україні існує через низку внутрішніх і зовнішніх причин. Зокрема, через те, що серед українських державних чиновників, а також у керівництві РПЦ в Україні є прихильники “русского мира”.“Загроза державного перевороту завжди існує. Є люди, які ставлять перед собою таку ціль”, – зауважив він.


“Все, що відбувається в Україні, без зовнішнього впливу не проходить. Ми маємо ще недостатньо відшліфований державний апарат, який би міг працювати в автономному режимі. Дуже багато людей серед тих, хто перебували або зараз перебувають на державних посадах, є носіями “русского мира”, – заявив генерал.

Відверті проросійські настрої сповідує й РПЦ в Україні, додав він. “Структура Московського патріархату, вся їхня піраміда – це все люди, які з нетерпінням чекають появи російських танків, щоб зустрічати їх тут”, – заявив Скіпальський.

Він додав, що такі переконання поширені й серед частини пересічних громадян нашої країни.

Читайте також  "Є дуже просте рішення": Порошенко жорстко звернувся до Путіна через Донбас

Таким чином, “соціальна опора агресора в Україні реально існує”, – констатував він.
Водночас Скіпальский висловив переконання, що в разі вчинення державного перевороту в Україні можна очікувати на допомогу Заходу, “принаймні, консультативну”.

Залиште свій коментар