Головна / Новини / Статті / Неповага тут ні до чого. Кушнірук розповів, на що насправді скаржаться українські заробітчани

Неповага тут ні до чого. Кушнірук розповів, на що насправді скаржаться українські заробітчани

Українці звикли, що можна працювати аби як, а зарплата все одно буде. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів економічний експерт Борис Кушнірук.

Говорячи про те, у якому становищі сьогодні опиняються українські заробітчани за кордоном, наш співрозмовник зазначає наступне: «Буквально тиждень тому я брав участь в прес-конференції, присвяченій якраз робочим мігрантам, які їхали до Польщі. І не можна сказати, що там була проблема неповаги — тільки 8-10% сказали, що відчувають неповагу до себе. А більшість скаржились на те, що доводиться більше працювати. Тобто, умовно кажучи, ми настільки звикли, що можна працювати аби як, а зарплата все одно буде, що нашім заробітчанам було важко».
«Я можу з власного досвіду розповісти, як я спілкувався з одним селянином, якій реально працював все життя з дитинства на землі, і він поїхав працювати в Нідерланди. І він сказав, що “я так важко ніде і ніколи не працював”. І це не потому, що українців гноблять. Питання полягає у тому, що у нас погане уявлення, що якщо людина працює, то вона працює, а не перекури влаштовує. Якщо вона має завдання, то вона його має виконати. Треба розуміти, що туди їдуть переважно ті, хто займається простою роботою, пов’язаною з важкою працею. Дуже багато на будівництві і в сільському господарстві працює, де потрібна важка чоловіча сила. І зрозуміло, що там вимагають від тебе, щоб ти працював, а не лодирював. Тому якщо хтось вже їде і погоджується туди їхати, то він зіштовхується з проблемою, що працювати потрібно багато», – додає Борис Кушнірук.

Залиште свій коментар


Читайте також  Украинцам приготовили новые ПДД и штрафы. Что предлагают "Слуги народа"

Loading...