Головна / Новини / Політика / «Ні квартири, ні шматочка землі, ні машини. Бомж. Звідки мільйони гривень на рекламу?» — Ющенко про Тимошенко (відео)

«Ні квартири, ні шматочка землі, ні машини. Бомж. Звідки мільйони гривень на рекламу?» — Ющенко про Тимошенко (відео)

Третій президент України Віктор Ющенко дивується, де беруться мільйони гривень на рекламу у ймовірного кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

«Де беруться мільйони гривень на рекламу в опозиційного кандидата під час економічного падіння та воєнної агресії проти України?», — запитує Ющенко. Він виклав відео 2009 року зі своєю заявою про Тимошенко (2010 року тодішній прем’єр балотувалася у президенти і програла Віктору Януковичу. — ред).

Читайте також  Юлія Тимошенко зробила цікаве зізнання перед виборами до парламенту«Де беруться сотні мільйонів гривень на рекламу у людини, в якої немає ні квартири, ні шматочка землі, ні машини. Бомж. Як можна у 50 років бомжем жити в країні? Хіба це не питання чеснот? Політик у 50 років не має ні кола, ні двора. І хоче сказати, що він дасть відповідь нації: як облаштувати майбутнє. Так облаштуй своє майбутнє», — сказав Ющенко.

Залиште свій коментарLoading...