Головна / Новини / Політика / Нова головна сім’я України: як виглядають дружина і діти Зеленського

Нова головна сім’я України: як виглядають дружина і діти Зеленського

20 травня в Києві відбулася інавгурація нового президента України Володимира Зеленського. Крім того, в країні з’явилася і нова перша леді – Марина Порошенко поступилася цією почесною посадою на користь Олені Зеленській. А вся сім’я колишнього шоумена може вважатися тепер головною в країні.

Ми пропонуємо подивитися, як виглядає нова перша леді України, дружина Зеленського Олена, а також трохи розповісти про сім’ю Володимира.Український шоумен, засновник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський вважає за краще не виставляти на показ сімейне життя і практично не коментує особисті відносини. Відомо, що Зеленський живе в щасливому шлюбі 16 років, з дружиною вони побралися в 2003 році. Знаменита пара виховує двох дітей: дочку Олександру та сина Кирила.

Володимир Зеленський з дружиною і дочкою

Володимир Зеленський і Олена Кияшко з одного міста – Кривого Рогу. Пара познайомилася ще в студентські роки. Згодом у молодих людей почалися романтичні стосунки і по сьогоднішній день подружжя не розлучається.

 

Переглянути цей допис в Instagram 

Не покажу , МОЯ)! Влюблённых – с днём влюблённых!!! #деньсвятоговалентина #kvartal95 #квартал95

Допис, поширений Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

До того, як одружитися, пара була у відносинах вісім років. Олена регулярно задавала питання про весілля, але Володимир поспішати не хотів: мовляв, якщо шлюб, значить відразу ж діти з’являться. А цей етап свого життя шоумен хотів відкласти. Пропозиція руки і серця коханій Зеленський зробив після перегляду мелодрами в кінотеатрі, що стало своєрідним нагадуванням про їх знайомство (вони познайомилися під час перегляду фільму).

Через 10 місяців після весілля, в липні 2004 року у пари народилася дочка Олександра. Відзначимо, в 2014 році дівчинка знімалася у фільмі “8 нових побачень” разом з Володимиром Зеленським. У 2016 році брала участь в шоу “Розсміши коміка. Діти” і виграла 50 000 гривень.

У січні 2013 року у Володимира і Олени народився син Кирило. 6-річний хлопець поки особливо не “світився” на телебаченні. Крім цього, в мережі практично немає фотографій сина Зеленського.

Як пов

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Саакашвили заявил о своем участии в парламентских выборах Украины