Головна / Новини / Політика / Нові інціативи: Порошенко розкрив, як Захід змусить Путіна покинути Донбас

Нові інціативи: Порошенко розкрив, як Захід змусить Путіна покинути Донбас

Спільні зусилля США і Європейського Союзу змусять президента Росії Володимира Путіна виконувати Мінські домовленостіЯкщо США і ЄС будуть тісно співпрацювати щодо питання миротворчої місії ООН на Донбасі і санкцій проти РФ, то це зробить Кремль поступливішим.
Про це німецьким журналістам заявив президент України Петро Порошенко.

“Я сподіваюся на тісну співпрацю США і ЄС в питанні створення миротворчої місії ООН, а також кращу координацію в питанні санкцій. Вони є важливим важелем, щоб посадити РФ за стіл переговорів і змусити виконувати Мінські домовленості”, – зазначив президент.За словами Порошенка, на даний момент ситуація на сході України потребує прориву, яким здатна стати миротворча місія. Президент упевнений, що вона гарантує безпеку для проведення вільних і чесних виборів на Донбасі.
Читайте також  Луценко: Офіцер ЗСУ засвідчив, що Савченко вербувала його для теракту

Порошенко нагадав, що Україна не вимагає від РФ нічого особливого, тільки повернутися в цивілізований світ і відвести свої війська.

Водночас президент висловив сумнів у тому, що після переобрання Володимира Путіна президентом Росії з Москви можуть надійти нові ініціативи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Якщо Путін постійно обіцяє речі, яких не виконує, навіщо чекати нових пропозицій?” – заявив глава держави.

Залиште свій коментар