Головна / Новини / Суспільство / Новобудови Київської області

Новобудови Київської області

Київ – всесвітньо відоме місто з однією з найдовших історій. Його початок існування знаходиться в межах 5-8 ст. нашої ери і с того часу був взірцем для інших міст Європи та світу.

На даний момент столиця України продовжує розбудовуватись та збільшувати внутрішнє населення. Таке розповсюдження характерне і приміській зоні в межах 15 -40 км від столиці. Про це свідчать величезні  новобудови Київської області та їхня кількість.

На смак, вартість і відстань:
  1. ЖК Park Lake City в Обухівському районі пропонує 18 домівок, квартири яких вже можна закуповувати. Їх вартість складатиме від 908 тис. до 1,33 млн. грн.
  2. Continent надає змогу купувати квартири від однокімнатних до трьокімнатних та двоповерхових. Коштують вони відповідно 430 тис., 670 тис., 942 тис. та 1,05 млн грн. Нове житло буде знаходитись в 25-35 км поїздки автівкою у м. Буча.
  3. Трохи ближче запропоновані житлові приміщення від ЖК Сади Вишневі (15 хв.) – у м. Вишневе. Ціни на приміщення досить привабливі: від 456 тис. грн для однокімнатних та 801 тис. для двокімнатних. До речі, є можливість брати у розстрочку.
  4. У Броварському районі панує відомий Riverside. Для купівлі – одно-, дво- та трьокімнатні квартири. Їх оголошена ціна – 477 тис., 667 тис. та 896 тис. грн. відповідно. Проект створено корпорацією Comfort Life, що створило 23 доми та має ще 43 в процесі створення.
  5. Інший житловий комплекс скоро побачить світ у селі Петропавлівська Борщагівка. Від Києва це складатиме 10 хвилин рухом автомобіля. На жаль, не усі пропозиції ще доступні. Так, серед квартир, що налічують від однієї до п’яти «житлових» відділень, до продажу допускаються лише 1, 2 та 4-кімнатні. І це лише на другий та четвертий квартали 2020. Ціна становитиме приблизно 557, 757 та 1270 тис. грн. узгоджено.
  6. City Park, що отримав права на забудівлю у м. Ірпінь, пропонує квартири у 20 хвилинах від столиці. Коштувати будуть 1-кімнатні квартири від 454 тис. грн., 2-к. – 661 тис., 3-к. – 880 тис. грн.
  7. Вишгородські житлові приміщення від Зіркової Вежі оголошені більшою вартістю за рахунок ближчого та зручнішого розташування. Так, доведеться витратити суму у 584 тис. грн, 917 тис. грн. та 1.2 млн. грн. Їхати – 10-15 хвилин від Києва.
  8. Пмт. Гостомель виділив ділянку для ЖК «На Прорезной». Тут з’являться квартири з 1-3 кімнатами та двоповерхові. Вартість – бл. 624 тис., 816 тис., 1.62 млн. та 1.52 млн. грн відповідно. Рухатися слід 20 хвилин до Академмістечка чи Житомирської зупинок метро та 45 хвилин до Святошину.
  9. Нове житло пропонує також ЖК «Agam». Однокімнатні потребують з гаманця 546 тис. грн., двокімнатні – 924 тис. грн. та трьокімнатні – 1,25 млн. грн.
Читайте також  "Вторжение арктического воздуха": в Украину идут морозы до -25


ЖК «Агам»  знаходиться в селі Крюківщина (10 хвилин від міста), Києво-Святошинський район.

Звичайно, це не весь перелік – і навіть не його половина. Лише одні з найвигідніших та популярніших.

Слід звернути вашу увагу, що ціни актуальні на літо 2019 року. Ближче до відкриття ціни можуть різко спадати чи рости. На це впливає як і нестабільний курс долара (до речі, він стрімко почав падати), так і різні умови забудови. Так, в більшості ціна «рухається» в межі 15% від всієї вартості.

Є багато причин обирати квартири від забудівних компаній замість вже «використаних». Чужі в минулому квартири можуть мати багато недоліків з трубопровідними системами, газопостачанням та електричним обладнанням. Саме тому, аби не «нарватися», слід обирати гарного замовника та купляти житло.

Також, нову квартиру можна брати дешевше та у розстрочку. Не має потреби нескінченні пошуки гарної оселі та ріелторські послуги. Інвестуючи у будівництво, Ви інвестуєте у якість та надійність.

Сучасні квартири мають сучасні системи опалення, шумо- та гідроізоляції. Усі ці переваги є вагомою підставою обирати квартири від нових житлових комплексів.

Залиште свій коментарLoading...