Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Облив бензином і підпалив: з’явилися подробиці трагічної загибелі дівчини у Запоріжжі

Облив бензином і підпалив: з’явилися подробиці трагічної загибелі дівчини у Запоріжжі

Батьки загиблої Анастасії Ковальової, яку в Запоріжжі облив бензином і підпалив її хлопець, розповіли причини сварки пари напередодні трагедії.

У день нападу на Анастасію її бойфренд Віталій Чайковський відпустив її з подругою на пляж, хоча раніше завжди забороняв це робити, повідомляється у програмі “Стосується кожного” (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).

Коли дівчина прийшла на набережну, Чайковський почав слати їй повідомлення з погрозами. Вона сфотографувала для нього порожній пляж і запросила його до себе.На думку родичів загиблої, саме ця ситуація і спровокувала фатальну сварку між ними.
“Я знала, що після пляжу буде скандал. Ми з нею спілкувалися о 7-й вечора, коли вона з пляжу прийшла, коли вони посварилися. Вона мені прислала фото, де лежить на дивані і у неї засмучений вигляд. Вони з Віталіком посварилися і той пішов, пішов по бензин”, – переказала події дня мама Анастасії.

Вона також розповіла, що напередодні дівчина ухвалила рішення остаточно розірвати стосунки із Чайковським і сказала, що хоче переїхати до мами в Польщу. Однак після цього пара помирилася. Також мама повідомила, що вже після смерті дочки дізналася, що хлопець її часто бив і забороняв гуляти без нього.

 

Залиште свій коментарLoading...