Головна / Новини / Суспільство / Одіозна Марченко стала хрещеною матір’ю відомого українського боксера

Одіозна Марченко стала хрещеною матір’ю відомого українського боксераДружина Віктора Медведчука продовжує знімати сюжети свого фільму “Прочанка”. На цей раз “благодійниця” стала хрещеною матір’ю українського боксера-професіонала В’ячеслава Узєлкова.

Про це йдеться в новий випуск документального фільму.


Марченко повідомила, що її знайомі після виходу фільму просять взяти її в святі місця. Так сталося і зі спортсменом В’ячеславом Узєлковим, у якого в житті пішла чорна смуга.

Її зараз, мабуть, переживає і мій давній друг, боксер В’ячеслав Узєлков. Я зрозуміла, що з ним відбувається щось недобре, коли він попросив взяти його в Зимовий”, — розповіла Оксана Марченко.Сам боксер розповів, що його сім’я розпалася, він втратив дружину і сина, почалися проблеми зі здоров’ям і в кар’єрі.


“Я — це оболонка, яка в середині повністю розвалюється. Всі мої спроби повернути сім’ю закінчуються, як, знаєш, хвилі б’ються об скелі. Моя колишня дружина заблокувала всі мої телефони. І зараз мене вже мій син заблокував, я навіть не можу набрати сина. Це мене вбиває, тому що я жив заради сім’ї та дітей. І я не міг поділитися ні з ким. Ти перша, хто це знає. Останні пару років, я тобі кажу чесно, я боюся виїжджати вночі на машині, тому що у мене якесь відчуття, що я не проживу довго”, – розповів у фільмі Узєлков..

Читайте також  ЕС о новых правилах безвиза: что это значит для украинцев

Після важких подій в житті він попросив Марченко стати його хрещеною матір’ю і вона погодилася. Кума Путіна повідомила, що після хрещення спортсмен змінився і став іншою людиною.

“Перед нами — абсолютно нова людина. Безгрішний, чистий. Господь йому все простив. За широкою спиною мого друга тепер завжди незримо стоїть ангел-хранитель. Сьогодні Слава зробив лише перший крок. Попереду ще довга дорога довжиною в життя”, – сказала Марченко.

 

 

Оксана Марченко похрестила Узєлкова

Залиште свій коментар