Головна / Новини / Здоров'я / Піклуйтеся про себе самі: Супрун заявила про скасування щорічного проходження медогляду у держслужбовців
Супрун

Піклуйтеся про себе самі: Супрун заявила про скасування щорічного проходження медогляду у держслужбовців

Державні службовці не будуть проходити щорічний медичний огляд.Про це наголосила в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в ефірі “Свободи слова” на ІСTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Не залишиться (медогляд для держслужбовців – ред.) Є професійні профогляди, потрібні для тих людей, які мають таку професію, що потрібно мати добре здоров’я. Це водії професійні, ті люди, які займаються машинобудівництвом, це діти, які ходять до школи”, – сказала вона.Як зазначила Супрун, натомість хотілося б, щоб кожен з українців хоча б раз на рік пішов до свого лікаря і мав медогляд.

“Не те, що буде вимагати держава, а ми самі вимагаємо від себе і також наші лікарі вимагають від нас”, – зауважила вона.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я з 2 квітня оголосило кампанію «Лікар для кожної сім’ї». Українці мають зробити для цього перший крок і підписати декларацію з лікарем первинної ланки: сімейним лікарем (дорослі та діти), терапевтом (дорослі) та педіатром (діти).
Залиште свій коментар
Читайте також  Появились новые данные о мужчине, который завез коронавирус в Украину